تبلیغات
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود - اختلاف کیم کارداشین و همسرش بخاطر استفاده ابزاری از دخترش!!
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود
مقالات تخصصی , علمی ,فرهنگی ,هنری ,مطالب جالب, خواندنی ,دیدنی ,تفریحی , کرکبود

آخرین مطالب سایت

طبقه بندی مطالب سایت

اختلاف کیم کارداشین و همسرش بخاطر استفاده ابزاری از دخترش!!

اختلاف کیم کارداشین و همسرش بخاطر استفاده ابزاری از دخترش!!
بعد از به دنیا آمدن "نورث وست" فرزند مشترک " کیم کارداشیان " معروف و همسر رپرش "کانیه وست" اختلافات این زوج مشهور هالیوودی سوژه داغی برای رسانه ها شده است...

.بعد از به دنیا آمدن "نورث وست" فرزند مشترک " کیم کارداشیان " معروف و همسررپرش "کانیه وست" اختلافات این زوج مشهور هالیوودی سوژه داغی برای رسانه ها شده است ، در حالی کیم کارداشان 31 ساله تلاش برای آغاز تولید یک خط تجاری البسه نوزاد را آغاز کرده که ، کانیه وست مخالف خود را با استفاده ابزاری از تصاویر دخترش برای تبلیغات را به صراحت اعلام کرده و گفته است من به هیچ عنوان اجازه نخواهم داد که رسانه ها به زندگی خصوصی دخترم نفوذ کنند.
بنابر گزارشات ، کیم کارداشیان تصمیم گرفته است وارد عرصه طراحی و تولید لباس بچگانه شود . به گفته "لوید کلین" طراح معروف این بانوی فوق العاده ثروتمند امریکایی به زودی خط تولید شخصی خود را راه اندازی خواهد کرد.
به گفته وی تصویر دختر کیم کارداشیان نیز به عنوان مدل این برند تجاری لباس نوزاد روی تمام پوسترهای تبلیغاتی دیده خواهد شد. البته گفتنی است کانیه وست تاکید فراوانی بر حفظ حریم شخصی خود و دخترش دارد و به همین دلیل نیز هرگز خود را وارد جنجالهای تبلیغاتی خانواده کارداشیان نکرده است.
این طراح کانادایی که پرده از راز قریب الوقوع کارداشیان برداشته است خود نیز دارای خط تولید البسه می باشد و هنوز مشخص نیست آیا کارداشیان را در این پروژه جدید همراهی خواهد کرد یا خیر. این طراح برجسته چندی پیش در مصاحبه اش گفته بود از شهرت کارداشیان برای تبلیغ لباسهایش استفاده میکند، برای مثال لباسی که کارداشیان در روزهای آخر بارداریش در یک مجمع هنری به تن داشت از طرح های وی بوده است که بعد از این اتفاق با فروش قابل توجهی در سراسر دنیا روبرو شد.

پورتال  علمی فرهنگی هنری کرکبود

خواندنی ها و دیدنی های روز

جستجو

دسته بندی محصولات فروشگاه

← آمار کرکبود

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
============================== اخبار خوب ایران و جهان
فروشگاه اینترنتی کرکبود
فروشگاه بزرگ اینترنتی غضنفر
MRN دانلود جک اس ام اس آموزشی ... رایگان
سایت خبری بخوانید
فروشگاه بزرگ اینترنتی نردین شاپ